Štěpánský turnaj ve stolním tenisu 2023

26.12. se v Sokole Lomnička uspořádal již tradiční turnaj v ping pongu. Turnaj byl rozdělen do dvou částí, první od 13 hodin pro neregistrované hráče a od 16 hodin pro registrované.

Turnaj pro neregistrované hráče začal rozlosováním do dvou skupin. Hrálo se každý s každým a první tři z každé skupiny postoupili do finálové skupiny, kde se opět hrálo stejným systémem Zbytek hráčů však nemusel smutnit, neb si zahráli skupinu od 7. až 12. místo.

V horní skupině nebylo nouze o vyrovnané zápasy a žádný hráč nezískal plný počet bodů. Z vítězství se nakonec radoval, pouze o vzájemný zápas, David Malík, který porazil ve finálovém zápase Evu Šenkovou. Na třetím místě se umístila Otiepková Lenka. 

Celkové pořadí

 1. Malík David
 2. Šenková Eva
 3. Otiepková Lenka
 4. Šenk Petr
 5. Vejrostová Hana
 6. Šenková Natálie
 7. Borek Jiří
 8. Šenk Jakub
 9. Masopust Ondřej
 10. Hrabcová Petra
 11. Masopustová Iva
 12. Frydrich Drahoš

Od 16 hodiny začaly tvrdé boje ve třech pětičlenných skupinách mezi registrovanými hráči z oddílu TJ Sokol Lomnička. Byly zastoupeny všechny 3 týmy, jež hrají soutěžní utkání. Ze tří skupin postupovali první dva hráči do pavouka a dva nejlepší z třetích míst. Zbytek hráčů hrál skupinu o 9. až 15. místo. Los nabídl velmi vyrovnané skupiny. Přesto favoriti postoupili do finálového pavouka. I prvním kolem pavouka prošli favorité a poté semifinále nabídlo naprosto úžasné zápasy, z nichž vzešla finálová dvojice Ivo Horna a Tomáš Hrabec. Finále pak přineslo naprosto strhující zápas. Po vyrovnané bitvě nakonec zvítězila zkušenost nad mládím a Ivo porazil Tomáše 3:2

Celkové pořadí

 1. Horna Ivo
 2. Hrabec Tomáš
 3. Koumar Radek
 4. Karkulín Jaroslav
 5. Hrabec Pavel
 6. Horký Vladislav
 7. Malík Libor
 8. Horna Jan
 9. Němec Leopold
 10. Dostál Petr
 11. Kubelka Tomáš
 12. Hnízdil Aleš
 13. Malík David
 14. Kitner Stanislav
 15. Zeman David