Pozvánka na Silvestrovský běh 2020 (aktualizováno)

Zdravíme všechny příznivce Silvestrovského běhu v Lomničce!

Možná se zajímáte, jestli se v Lomničce na Silvestra něco poděje… Letošní ročník určitě proběhne! Jenom vám možná přijde divný, že nikde nebude žádnej organizátor a že sokolka bude zamčená. Ale toho si nevšímejte, to je letos moderní.

Tato akce u nás běží už dvacet tři let. To je už nějaká doba na to, aby si Tišnovsko zvyklo na tuto každoroční sportovní událost a je evidentní, že někteří běžci mají tuto akci pravidelně v kalendáři. No a to se možná stane i letos, takže kdyby se to náhodou fakt stalo, tak okruh Silvestrovského běhu si můžete přijít zaběhnout kdykoliv během celého dne a není nutné se fixovat na konkrétní hodinu. Na dveřích sokolovny bude viset velký lejstro, kam si po absolvování běhu každý běžec, chce-li, napíše svoje jméno, oddíl a čas 🙂 V případě, že byste se náhodou potkali s dalšími skupinkami běžců, prosíme o dodržování platných epidemiologických nařízení vlády.

Jako občerstvení můžeme nabídnout klobásu s rohlíkem a hořčicí, jakou svět neviděl.

Detaily akce

 1. běž, kdy Ti to vyhovuje, tedy na Silvestra mezi 10. a 16. hodinou (hromadný start, ani vyhlášení nebude)
 2. jsi strůjcem svého štěstí a časoměřičem zároveň, změříš si svůj čas a zapíšeš ho na výsledkovou listinu. Ta bude viset na dveřích Sokolovny.
 3. letos máme speciální kategorie, vyber si jednu z nich
  1. Běžel/a jsem a měřil/a jsem
  2. Běžel/a jsem a čas jsem odhadnul/a
  3. Asi jsem běžel/a, ale čas je přesný
 4. vyfoť se a fotku nám pošli na info@sokollom­nicka.cz
 5. vedle výsledkové listiny bude list na vzkazy, něco nám napiš, za pár let to bude skvělá vzpomínka.
 6. trať bude skoro stejná (možná i značená), bude o kousek delší, start a cíl bude na stejném místě, takže určitě padne traťový rekord (a ten se nepromítne do historických tabulek). Trasu najdeš tady https://m­apy.cz/s/luha­lulalu (v Tiš­nově je to letos až čtvrtou ulicí doleva – Družstevní)
 7. za traťový rekord u tebe máme flašku slivovice (díky!)
 8. výsledkovou listinu řádně vydezinfikujeme a výsledky zpracujeme a vyvěsíme na www.sokollom­nicka.cz.
 9. negativní ohlasy posílej na premier@vla­da.cz

Sokol Lomnička přeje pěkný svátky a hepyňůjír!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Sportovní akce a jeho autorem je Jiří Borek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.