Projekt „Projektová dokumentace pro rekonstrukci sokolovny TJ Lomnička“

Projekt „Projektová dokumentace pro rekonstrukci sokolovny TJ Lomnička“ byl realizován za přispění Jihomoravského kraje.

V rámci dotačního programu „Podpora přípravy rekonstrukcí historických sportovních zařízení tělocvičných jednot a obcí v Jihomoravském kraji v roce 2019“ získala TJ Sokol Lomnička dotaci na zpracovaní jednostupňové projektové dokumentace pro stavební povolení a pro provedení stavby s názvem „Projektová dokumentace pro rekonstrukci sokolovny TJ Lomnička“, kterou zpracovala brněnská architektonicko-projekční kancelář SWORTI s.r.o.

Projektová dokumentace obsahuje nutné opravy a úpravy prostor sokolovny tak, aby lépe vyhovovaly současným potřebám cvičenců a kulturním akcím.

Na základě této projektové dokumentace budeme schopni promptně reagovat na v budoucnu vypsané dotace pro samotné opravy naší sokolovny.