Pozvánka na akci Pevnost sokolovna

Legendární pevnost Boyard opět otevírá své brány, tentokrát blíže, než byste doufali! V Tišnovské sokolovně vás čeká napínavé dobrodružství plné náročných úkolů, při kterých se zpotíte i zasmějete. Také bájný Otec Fouras, Felinda, tygři, Mistři temnot a zkrátka vše co k této show patří. Neváhejte a přijďte s námi prožít strhující boj o poklad pevnosti Sokolovna!

Začátek:  v sobotu 28.1.2023  v 17.00
Konec:    v neděli 29.1.2023   v    9.00
S sebou: plavky, ručník, sportovní oblečení i na převlečení, teplé sportovní prádlo, boty do tělocvičny i na ven, spacák, hygienické potřeby, pyžamo, láhev s pitím
Zajištěna večeře, snídaně a pitný režim.

Přihlášky na e-mail:  jsem.zalesak@gmail.com do 25.1.2023

(do mailu napište jméno dítěte )

Účastnický poplatek je 250 Kč, posílejte jej prosím na účet č.:
115–8193680247/0100 s poznámkou zálesák a jménem dítěte, abychom mohli platbu přiřadit.

Budeme se těšit na všechny odvážlivce, kteří s námi přijdou změřit svoje síly.