Zprávy stolního tenisu Sokol Lomnička

Čtyři kola před koncem letošního ročníku okresního přeboru 4.třídy je situace následující ..

Slůvky D jsou na nejlepší cestě k postupu do 3.třídy, což potvrzuje níže tabulka, ale v závěsu je Lomnička A, která má stále šanci soutěž vyhrát a postoupit z 1.místa. Třetí Oslavany rovněž nejsou stále bez šance. Velmi bude záležet na postupovém klíči, takže i druhé místo by mělo zajistit postup. V posledních zápasech se zaskvěl Ilja Krejčí, který zejména v zápase v Čučicích nedal soupeři šanci a získal suveréně 4 body ve dvouhře a půl ve čtyřhře. Radek Koumar rovněž výborně. Dobrý výkon podal i Ivan Vávra se třemi body a půl za čtyřhru. Se špatnými výsledky se zatím potýká Petr Svejkovský. Je ale ještě čas na zlepšení.

Další utkání se uskuteční v pátek 19.2.2010 v 18:30 Lomnička – D. a H. Loučky

Přijďte fandit!