Zprávy stolního tenisu

Oddíl stolního tenisu Sokol Lomnička A potvrzuje po osmém kole , které má  již předehráno s D. a H. Loučkami s výsledkem 9:9 své ambice na postup do OP III.  třídy.

I letos se potvrzuje, že mužstvo těží hlavně ze zkušeností nejlepšího hráče Radka Koumara a stále zlepšující se výkonnosti ostatních hráčů družstva, Ilji Krejčího, Petra Svejkovského a Ivana Vávry. Bylo předehráno i 9.kolo s Ostrovačicemi, kde se podařilo otočit výsledek z 0:4 na 11:7. Tady podal výborný výkon Radek Koumar a Ivan Vávra. Oba po 4 bodech.

Do konce základní části zbývají odehrát dvě kola a zejména domácí zápas se Silůvkami je velmi důležitý. V případě vítězství je velká šance na konečné druhé místo v základní části, protože poslední zápas v Lažánkách by neměl být tak těžký, vzhledem k umístění Lažánek v tabulce.

Petr Svejkovský