Silvestrovský běh 2009

K oslavám konce kalendářního roku v Sokole Lomnička tradičně  patří silvestrovské zápolení běžců. Již po dvanácté si tak mohli prověřit formu po právě skončeném vánočním hodování …

Tentokrát se sešlo neuvěřitelných 39 závodníků, což je největší počet od založení běhu. Dokonce i počasí se umoudřilo a poskytlo tak běžcům ideální podmínky pro jejich snažení. Bezvětří, teplota 4 stupně Celsia, tu a tam se ukázalo i sluníčko.

Celkové vítězství obhájil Petr Ondroušek z Čebína (23:05), na druhém místě doběhl Pavel Váňa (23:19) a na třetím Jaroslav Matoušek (23:31) (oba Tišnov Bikers).

První tři v kategorii muži:

1. Petr Ondroušek (Čebín)
  2. Pavel Váňa (Tišnov Bikers)
  3. Jan Nováček (Tišnov Bikers)

První tři v kategorii M40

1. Jaroslav Matoušek (Tišnov Bikers)
  2. Libor Marek (Cyklosport Česká u Brna)
  3. Vladimír Cetkovský (Předklášteří)

První tři v kategorii ženy

1. Tereza Součková (TJ Sokol Lomnička)
  2. Veronika Patzelová (AK Tišnov)
  3. Jitka Zwinerová (AK Tišnov)

Kompletní výsledky    Fotogalerie ze závodu

Všem zúčastněným přejeme vše nejlepší v roce 2010 a věříme, že se opět za rok setkáme v tak hojném počtu!