Po stopách legionářů

Přesuňte se s námi do historie naší vlasti a připojte se k legionářům na cestě do rodného Československa. Čeká nás dlouhá cesta plná urputných zkoušek a litých bojů, na jejímž konci snad nalezneme samostatnou republiku.

Výšlap s přespáním v sokolovně Tišnov
Začátek: 29.10. 2022 v 8.30 – 8.45, sokolovna Tišnov
Konec: 30. 10. 2022 v 9:00
Na výšlap:  vlastní jídlo na celý den (večeře a nedělní snídaně zajištěna po návratu do sokolovny), pití, pláštěnku, turistickou obuv, oblečení a batoh dle počasí

Na spaní: spací pytel, hygienické potřeby, oblečení na převlečení, polštář, plechový nebo termo hrníček — tyto věci bude možné zanechat v sokolovně

Délka výletu je odhadovaná na 15 km náročnějším terénem, zvažte prosím, zda je vaše dítě fyzicky dostatečně zdatné. Preferovaný věk 10+.
Cena: 250 Kč

Platbu prosíme uhradit převodem na účet č.:115 – 819 368 0247 / 0100

do poznámky prosím napište: zálesák

Děti přihlašujte na emailu: jsem.zalesak@gmail.com do 25.10.2022