Reprezentace na přeboru ČOS v Praze

Dne 10. – 12. 6. se v Praze konal přebor ČOS v sokolské všestrannosti. Ze sokola Lomnička se přeboru účastnily dvě reprezentantky – Dorotea Pokorná a Soňa Mihulová.

V pátek společně s Alenou Štveráčkovou z Tišnova a Evou Brázdovou, jako doprovodem, vyjely vlakem do Prahy. Soutěž byla zahájena v Tyršově domě a začínalo se gymnastikou a šplhem. Poté se přesunuly na atletické hřiště. Neděli zahájily poslední disciplínou a tou bylo plavání. Následně proběhlo vyhlášení vítězů a slavnostní nástup.

Soutěž byla celorepubliková a konkurence byla opravdu velká. Obě reprezentantky se ale probojovaly na docela dobrá místa.