Výzva k podání nabídky na výměnu kotle na tuhá paliva v budově sokolovny v Lomničce

T.J. Sokol Lomnička vypisuje výběrové řízení na výměnu kotle na tuhé paliva v budově sokolovny v Lomničce.

Požadavky

1. Dodání kotle na tuhá paliva (spalování hnědého uhlí a peletek s výkonem až 45 kW)
  2. Likvidace starého a zapojení nového kotle

Realizace zakázky

do 15. října 2014

Podání nabídek

Písemné nabídky s uvedením kvalifikačních předpokladů (živnostenské oprávnění, či licence) lze podat osobně nebo písemně starostce T. J. Sokol Lomnička Ing. Vladimíře Severinové na adrese Lomnička 6,  666 01 Tišnov.

V případě zájmu o prohlídku kotelny a stávajícího stavu zapojení kotle se prosím obraťte na jednatele T. J. Sokol Lomnička Pavla Hrabce, tel. 606 944 741.

Lhůta pro podání přihlášek

15. července 2014