Výzva k předložení nabídky na akci: Oprava střechy – sokolovna Lomnička, Lomnička 27

Tělocvičná jednota Sokol Lomnička zastoupená starostkou jednoty ing. Vladimírou Severinovou (dále zadavatel) vyzývá k předložení nabídky na dodávku výše uvedené akce.

Zadavatel:

T. J. Sokol Lomnička

Lomnička 27

666 01 Tišnov

Statutární zástupce: ing. Vladimíra Severinová

tel.: 732622049

Předmět zakázky:

Provedení a obstarání veškerých prací akce „Oprava střechy – sokolovna Lomnička, Lomnička 27

Předmět plnění obsahuje zejména:

Kompletní výměnu stávajícího střešního pláště o výměře 480 m², spočívající v demontáži střešní krytiny z pálených tašek včetně odstranění laťování. Následně bude provedeno nové zalaťování a položena nová střešní krytina z pálených střešních tašek doplněná vodotěsnou folií.

Rozsah a kvalita předmětu výzvy je vymezena:

1. projektovou dokumentací
  2. slepým položkovým rozpočtem
  3. příslušnými ČSN a předpisy platnými v době provádění díla

Zhotovitel je povinen v rámci předmětu díla provést veškeré práce,dodávky, služby a výkony, kterých je třeba k zahájení, dokončení a předání díla a uvedení do řádného provozu, např.:

• Bezpečnostní opatření pracovníků
  • Zajištění a provedení všech předepsaných zkoušek (dle ČSN a požadavků dotčených orgánů), revizí a protokolů
  • Náklady na zařízení staveniště, jeho údržbu, pořádek a čistotu po dobu výstavby, a spotřebu všech potřebných energií a zdrojů při výstavbě
  • Zajištění skládky vybouraného a přebytečného materiálu, odvoz tohoto materiálu na skládku včetně poplatků za skládky
  • Úklid staveniště a odstranění zařízení staveniště, kompletní úklid stavby

Zadavatel si vyhrazuje právo dodatečně upravit rozsah předmětu plnění. Případné změny budou sjednány formou dodatku ke smlouvě o dílo.

Termín plnění:

Začátek plnění: 1. 9. 2011
Ukončení plnění: 15. 11. 2011

Místo plnění:

Sokolovna Lomnička, Lomnička 27

Kvalifikační předpoklady:

Splnění kvalifikačních předpokladů musí uchazeč doložit ve své nabídce, a to prokázáním oprávnění k podnikání – kopie, vč. předložení výpisu z obchodního rejstříku či jiné evidence ne starší než 90 dnů. Podnikatelské oprávnění musí prokazatelně pokrývat činnosti, které jsou předmětem plnění zakázky.

Obsah nabídky:

• Krycí list nabídky: název a přesná adresa uchazeče s uvedením osoby oprávněné jednat jménem uchazeče, včetně telefonního spojení, IČO, DIČ, nabídková cena.
  • Prokázání kvalifikačních předpokladů
  • Nabídková cena včetně oceněného výkazu rozsahu prací
  • Záruční lhůta
  • Prohlášení uchazeče, že souhlasí s podmínkami zadání a údaje, které uvedl v nabídce, jsou pravdivé

Hodnocení nabídek:

Nabídky budou hodnoceny dle kritérií – nabídková cena, termín dokončení díla, délka záruky za provedené dílo a celková výhodnost obchodních podmínek.

Místo a lhůta pro podávání nabídek:

Nabídky lze doručit v termínu nejpozději do 13.7.2011 do 18:00 hod.

Nabídky se podávají na emailovou adresu bkabelacova@seznam.cz, poštou na adresu zadavatele, případně osobně statutárním zástupcům T. J. Sokol Lomnička, jimiž jsou ing. Vladimíra Severinová, bydlištěm Lomnička 6  a Pavel Hrabec, bydlištěm Lomnička 113.

Další podmínky zadavatele:

Zadavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče a odmítnout všechny předložené nabídky bez uvedení důvodu.

Zadavatel si vyhrazuje právo bez sdělení důvodů poptávku zrušit.

Zadavatel si vyhrazuje právo odsouhlasit subdodavatele na provedení prací.

Podané nabídky se nevracejí, uchazeč nemá nárok na úhradu nákladů spojených s podáním nabídky.

Výkaz rozsahu prací

Výzva k předložení nabídky – oprava střechy sokolovny Lomnička

Mgr. Blanka Kabeláčová

hospodářka T. J. Sokol Lomnička

V Lomničce dne 30. 6.2011

Příspěvek byl publikován v rubrice sdělení a jeho autorem je Jiří Borek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.